Hotel Sao Mateus
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Eten op locatie Bar/ lounge |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Gelegen op 6 km van Museu Barão de Mauá heeft het comfortabele Hotel Sao Mateus São Paulo 9 kamers.
U kunt ook een bezoek brengen aan City Park Boys Town, die zich op 10 minuten met de auto van dit pension bevindt. Het hotel bevindt zich op een klein stukje lopen van de Praça Coronel Salles, terwijl Terminal Metropolitano Sao Mateus op 950 meter ervandaan ligt.
U kunt eten in Jerimum e e Cachaçaria, binnen 5 minuten lopen vanaf dit pand in São Paulo.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
Horeca
- Bar/ lounge
Diensten
- Tours/Ticketservice
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🚗
Vind ik een parkeerplaats in comfortabele Hotel Sao Mateus?
Comfortabele Hotel Sao Mateus biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Hotel Sao Mateus uitchecken?
Klanten van Hotel Sao Mateus moeten klaar zijn om om 11:00 uit te chechken. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren mee te nemen naar Hotel Sao Mateus?
Je kunt met je huisdieren logeren in Hotel Sao Mateus.